O nas

Zdrowe Sezonowe

O nas

Poznajmy się

 

 

Dlaczego my?

O nas

Zdrowe Sezonowe  to catering dietetyczny w który wkładamy całe swoje serce i energię. My, czyli dwa pokolenia łączące ze sobą wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu cateringu z wrażliwością i wyczuciem na potrzeby klientów. To w połączeniu z wiedzą naszego dietetyka owocuje w niesamowicie smaczną i zdrową podróż kulinarną. Naszym celem jest tworzenie menu używając głównie sezonowych produktów kupionych od lokalnych, zaprzyjaźnionych dostawców, dzięki czemu jesteśmy w stanie wydobyć jeszcze więcej smaku i zdrowych składników. W każdy etap przygotowania wkładamy mnóstwo serca i cierpliwości bo wierzymy, że dzięki temu nasza dieta ma to coś czego nie znajdziesz nigdzie indziej.

 

 

 

 

 

 

Second

Najlepsze

produkty

 

 

 

 

 

Nasi

Dostawcy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy duże grono zaprzyjaźnionych, lokalnych dostawców z którymi współpracujemy od lat. W ciągu tego czasu dobrze ich poznaliśmy i wiemy, że są godni zaufania. Dbamy o to aby produkty z których gotujemy były najwyższej jakości,  zwracając uwagę nie tylko na ich smak i wygląd, ale przede wszystkim na ich pochodzenie i sposób uprawy. Specjalnie dla Was odwiedzamy codziennie małe lokalne ryneczki gdzie kupujemy większość produktów oraz korzystamy z usług dostawców z Podlasia, które należy do jednego z najczystszych regionów Polski.

Zakupy robimy codziennie tuż przed przygotowaniem Waszych dań, dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować świeżość i jakość potraw na najwyższym poziomie.

Third

Idealnie skomponowane

diety

Nasza

Dietetyk

Iwona Mierzwa jest dyplomowanym dietetykiem o wszechstronnej wiedzy na temat żywienia człowieka. Studia wyższe ukończyła z wyróżnieniem bo jak sama podkreśla dietetyka to przede wszystkim jej pasja, którą stale rozwija, poszerzając swoją wiedzę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz aktywnie uczestnicząc w konferencjach naukowych i warsztatach dotyczących żywienia.